20/05/2019
סרטים חדשים בספרייה
חדשים בלו-ריי
חדשים מתרוגמים
הוצאות מחודשות
סרטים ישראלים חדשים
הסרטים המבוקשים
אלבומים חדשים LP/CD
  1. Claypool/Lennon
  2. Dream Theater
  3. Steve Kilbey
  4. Tom Waits
  5. Bohemian Rhapsody
חדשים בג'אז באוזן
  1. Charles Mingus
  2. Alice Coltrane
  3. Charles Lloyd
  4. Aaron Parks
  5. The John Betsch Society
Pretty As A Picture: The Art Of David Lynch
ניסיון לפענח את אישיותו האניגמטית של דיוויד לינץ` נידון כנראה מראש לכישלון, וזו נשארת חתומה גם כשהכותרות יורדות. הסיבה פשוטה: לא ייתכן שהאיש כל כך נורמלי. המצלמה עוקבת אחריו על הסט של הסרט כביש אבוד, כאשר הוא עובד בנגריה שלו, חונך תערוכה חדשה של ציוריו, ובחברת אשתו ובנו. למרבה האכזבה, שום אוזן חתוכה לא מתגלה על המדשאה המטופחת של ביתו. אך מי שמתעניין בלינץ` כאמן ימצא בסרט זה פנים רבות לאיש, שמלבד קולנוען מתגלה גם כצייר מרתק. תכנים מתוך סרטיו מהדהדים גם בציוריו, אליהם הצמיד נתחי בשר מדממים שמתוכם זורמים נחילי נמלים. הסרט עובר בתחנות אמנותיות שונות בחייו, החל מסרטים שעשה כסטודנט )וכבר שם ניכר הכישרון החזותי יוצא הדופן שלו(, ועד לתיעוד על הסט של כביש אבוד. בכולם מתגלה היסוד הספונטני והאינטואיטיבי שבאישיותו: כך, למשל, בצילומי פרק של טווין פיקס השתרבב ראשו של עובד תאורה לחלק מן הפריימים. לא רק שלינץ` לא צילם את הסצנה מחדש, אלא שהוא החליט לצרף לסידרה את "בוב", שכלל לא היה כלול בתסריט המקורי. החולניות הביזארית שכה היטיב לחשוף בפרבריה "הנורמלים" של אמריקה, מתועלת כפי שנראה כאן, ליצירותיו בלבד.
כל המהדורות:


נשימתו של אלוהים

עם קול קטיפה רועם ופנים של כוכב קולנוע, סקוט ווקר יכול היה לכבוש את פסגת הפופ אם רק היה רוצה. אבל הוא רצה משהו אחר לחלוטין. מני ארנון נפרד מהאגדה שהגיעה לסיומה. לכתבה המלאה

בלעדי באוזן - ריליסים של RSD

מאות אייטמים עשויי ויניל שוחררו לאוויר החנות ביום התקליט האחרון - באופן בלעדי. הנה כולם

*שעות פתיחה בפסח

נדיר ומזהיר בג'אז באוזן

משלוח בלעדי ומפואר שהגיע אלינו מלייבל הספירטואל האגדי Strata. לתפוס את השמים

חולצות של הצ'רצ'ילים. ספישל ריליס לרקורד סטור דיי

זהב שחור מוציא אלבום חדש לצ'רצ'ילים - The Complete Non-album singles, Rarities and Oddities. אסופת סינגלים נדירים, ג'מים מהארכיון ושירים מפסי קול. לראשונה: הוצאה רשמית של RSD הבינלאומי. לרגל האקט ההיסטורי יהיו חולצות צ'רצ'ילים-RSD מיוחדות.

כתבו לנו YouTubeהאוזן השלישית בפייסבוקהאוזן השלישית בטלפון